niedziela, 26 maja 2013

Blog blogiem ale wkrótce sesja!


Wiem, że najliczniejsze grono moich czytelników, to odbiorcy w przedziale wiekowym od 18 do 24 lat, czyli są to najczęściej osoby, które mają przed sobą egzaminy maturalne, czy też studenci, którzy co pół roku zmagają się ze znienawidzoną przez nas sesją. O nie, o nie, o nie!

Większość mojego czasu spędzam na prowadzeniu bloga i sprawach z nim związanych, ale pomimo tego studiuję dziennie i również muszę czasem znaleźć czas na naukę, aby nie zaniedbać studiów. Też tak macie, że totalnie nie możecie zabrać się do nauki, śpicie całe dnie i nie możecie się na niczym skoncentrować? Jeśli tak, to witajcie w klubie :) 

Co zatem zrobić, aby w tym okresie nie być śpiochem i móc poświęcić swoją uwagę nauce? Niektórzy sięgają po napoje energetyzujące inni po kawę, znam również i takich mistrzów, którzy mają chęć do nauki dopiero, kiedy wypiją sobie nielichą ilość wódki ( i o dziwo zawsze zaliczają w pierwszych terminach!). Jeśli chodzi o mnie to zazwyczaj sięgam po kawę. Na co dzień nie pijam kawy, robię to tylko w newralgicznym okresie nauki.  Robię sobie tzw. "siekiery" , po których jestem bardzo pobudzona. Mogłabym nie spać 2 doby. No dobra... ale z koncentracją jest cienko i z włosami no i ogólnie nie czuje się wtedy najlepiej. 

Znalazłam więc idealne rozwiązanie! Plusz Active Forte jest zdrową alternatywą dla studentów, którzy potrzebują pobudzenia w trakcie trwania sesji! Jedna tabletka Plusssz Active Forte zawiera 100 mg kofeiny, gdzie filiżanka kawy jedyne 65 mg. Z prostego rachunku wynika, że aby uzyskać tę samą dawkę kofeiny, jaka zawarta jest w Plussszu, należy wypić więcej kawy płacąc za to również więcej.


Bogaty skład Plusssz Active Forte łączy w sobie podwójne działanie – ułatwia koncentrację i pobudza organizm w okresie intensywnego wysiłku psychicznego i fizycznego. Zawiera aż 3 substancje aktywne: kofeinę, taurynę i inozytol. Kofeina zwiększa wydolność psychofizyczną, przyspiesza i usprawnia procesy myślowe oraz likwiduje uczucie senności. Tauryna korzystnie działa na układ nerwowy, a inozytol poprawia samopoczucie, sprawność umysłową i obniża ciśnienie tętnicze powstałe wskutek stresu. Forma płynna witamin Plusssz powoduje, że zawarta w nim dawka 100 mg kofeiny, w połączeniu z kompleksem witamin, przyswaja się szybko i skutecznie. Dodatkowy kompleks 10 najważniejszych witamin w dawce 100% dziennego zapotrzebowania, uzupełnia niedobory witamin w organizmie. Witaminy B6 i B12 zmniejszają uczucie zmęczenia, witamina C wzmacnia odporność, a tiamina przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Jak dla mnie idealny :)A na zdjęciu: Darek, Agatka i ja podczas zeszłorocznej sesji. Było ciężko ale zdaliśmy nawet fizykę! 
Już na dniach konkurs dla Was w których będziecie mogli wygrać studenckie zestawy Pluszzza.

Romwe

Romwe

19 komentarzy:

 1. ojj przydałby się ten pluszzzzzzzzzz :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Znam Pluszzzaaa naprawde polecam bo myślałem , że już nic mi nie pomoże. A tu proszę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Milka wygląda pysznie, kurcze, zjadłabym mimo że PRÓBUJE się eee wyszczuplić ; )
  Ja w czasie przedmaturalnym sięgnęłam po zarówno kawy, jak i energetyki, w miedzy czasie tabletki musujące sesja lub plusz - nie spałam wcale ; )

  OdpowiedzUsuń
 4. ja też lada chwila mam sesję i czasu jak na lekarstwo ;) obserwuję i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. ja na szczęście studia mam już za sobą ;) ale pączkiem mnie skusiłaś ;D

  OdpowiedzUsuń
 6. Znam to uczucie :/ ja mam o tyle przewalone, że mam sesje z całego roku :/

  OdpowiedzUsuń
 7. ja siegam po kawę podczas nauki ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. noooo, sesja, niestety, już za pasem... :-(

  OdpowiedzUsuń
 9. Kim są Darek i Agatka? ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. co takiego studiujesz?

  OdpowiedzUsuń
 11. Pamiętam ten koc na którym siedzicie :)
  Jak mnie jeszcze lubiłaś zabierałaś go nad rzekę :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Dobrze, że sesje już za mną :) Życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Omnom, jadłabym:D

  http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=24875913 zapraszam:)

  OdpowiedzUsuń
 14. Plusz daje niezłego kopa! :D

  OdpowiedzUsuń