piątek, 20 września 2013

Dotykam = wygrywam.


W tym roku mam przyjemność uczestniczyć w akcji DOTYKAM = WYGRYWAM

Statystki mówią same za siebie. Co roku na raka piersi zapada 12 000 Polek. Prawie połowa z nich umiera, bo zbyt późno zgłosiły się do lekarza. Jeśli Polki chcą realizować swoje marzenia i być pewne swojego zdrowia, muszą nosić odpowiednio dopasowaną bieliznę i wykonywać regularne samobadanie piersi.

Dobrze dobrany biustonosz to nie tylko korzyści zdrowotne, ale i lepsze samopoczucie, które daje kobiecie pewność siebie – mówi Marta Samborska, członek zarządu Fundacji Rak’n’Roll.

20 września na stronie www.dotykamwygrywam.pl  pojawi się aplikacja konkursowa „DOTYKAJ=WYGRYWAJ, nie zwlekaj, RÓŻ SIĘ”. Tu będzie można wgrać swój krótki, nakręcony nawet telefonem komórkowym film, w którym wyrażona zostanie odpowiedź na pytanie dlaczego warto się badać. Spośród nadesłanych filmów wyłonione zostaną trzy osoby, które zaprosimy na uroczystą konferencję prasową w Teatrze Studio Buffo, podczas której zaproszeni goście, partnerzy kampanii, polscy celebryci i przedstawiciele mediów, będą głosować na najlepszy film. Nagroda za I miejsce to roczny zapas bielizny Panache, czyli aż 10 kompletów (wartość 3000zł).

11 komentarzy:

 1. Świetne promowanie akcji ;)

  Zapraszam do mnie :
  http://streetfashionforeveryday.blogspot.com/
  Oraz do polubienia mojego fanpage na facebooku :3
  https://www.facebook.com/pages/Uliczna-Moda-Na-Co-Dzie%C5%84/210271709073998

  OdpowiedzUsuń
 2. świetna akcja! Oby więcej takich postów, to może w końcu kobiety zapamietają, jak ważne są takie badania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ile pieniedzy wziełas za tą kampanię ? ;/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co zazdrość Cię zżera? Nawet jeśli wzięła pieniądze za tę kampanię to przynajmniej jest ona w słusznym celu. Nie rozumiem co złego jest w zarabianiu pieniędzy, choćby na reklamach.

   Usuń
  2. A może nie wzięła za to pieniędzy? Może zaproponowali jej aby wzięła udział w akcji i przy okazji zareklamowała ją na blogu, którego odwiedza mnóstwo kobiet bo przecież do nich ta akcja jest adresowana? Ludzie, nie każdy musi brać za wszystko kasę.

   Usuń
  3. zwykle nie spowiadam się z zarobków bo to po prostu nie Twoja sprawa, ale jeśli masz przez to inaczej odbierać kampanię, to nie , nie wzięłam za to pieniędzy za pomoc w słusznej sprawie nigdy nic nie biorę a staram się jak najlepiej pomóc :)

   Usuń
 4. Inicjatywa naprawdę godna uwagi, bo profilaktyka nowotworów jest bardzo, ale to bardzo ważna.

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajna akcja! Hmmm mam już pomysł na filmik; -)

  OdpowiedzUsuń
 6. super inicjatywa! warto taką kampanię nagłośnić!

  OdpowiedzUsuń