piątek, 30 maja 2014

Hi dear.


Moja krótka nieobecność była spowodowana między innymi tym, że Facebook zablokował moje konto na kilka dni z przyczyn mi bliżej nie znanych ( swoją drogą dalej jest zablokowane i czekam ). Zbliża się czerwiec, więc będę miała znów sajgon na uczelni czyli - sesję.  Mam nadzieję, że uda mi się wszystko ze sobą pogodzić. Idą upragnione wakacje, a co za tym idzie - masa projektów i pracy! Nic tak nie cieszy jak praca , którą po prostu kochasz :)

Jutro przychodzę do Was już z nową stylizacją, a dziś zostawiam Was z małym  mobile mixem z ostatnich dni. Pierwsze zdjęcie przedstawia moje ulubione danie, na które w zeszłym tygodniu zabrał mnie Nhat. Ostatni weekend spędziłam wraz z moimi przyjaciółmi ze studiów nad przepiękną Soliną! Było naprawdę cudownie. Zrobiłam sobie także nowe pazurki u Karoliny i kupiłam coś nowego na nadchodzące lato (bluzka H&M , spódniczka Mosquito)

Wystawiłam parę ubrań na sprzedaż na Allegro: KLIK TU

8 komentarzy:

 1. JAKIM APARATEM ROBISZ TE ZDJĘCIA? JAKIS NOWY OBIEKTYW?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mam nowego obiektywu. Te zdjęcia zostały wykonane telefonem iPhone 5s :) ma bardzo dobry aparat, polecam!

   Usuń
 2. Gdzie będziesz pracować?

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie sajgon z uczelnią już się zaczął :< dziwna sprawa z tym Facebook'iem, czasami ludzie zgłaszają strony bez powodu. Pozdrawiam, zapraszam na nowy wpis ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Paznokcie pierwsza klasa! :D Czekam na nową stylizację.

  Pozdrawiam,
  Kazik

  OdpowiedzUsuń